Youtuber Meryemcan kimdir, kaç yaşında? Youtuber Meryemcan'ın telefonundaki 18+ cinsel içerikli çıplak görüntüler Meryem Can ifşa etiketi ile paylaşıldı

​​​​​​​Youtuber Meryemcan'ın telefonundaki 18+ cinsel içerikli çıplak görüntüler ifşa oldu! Söz konusu görüntüdeki kadının kendisi olduğu ileri sürülen fenomen kısa sürede Twitter'da "Meryem Can ifşa" etiketiyle gündem oldu. 25 yaşındaki şöhretli fenomen Youtube kanalında bir video yayınladı. Yayınladığı videoda telefonun ekran görüntüsünü de veren Meryem Can'ın galerisinde +18 görüntülerin görülmesinin ardından sosyal medyada gündem oldu. Meryem Can, 2,5 milyonun üzerinde abonesi bulunan ünlü Youtuber’dır. Medine Tayfur Sökmen Lisesi’nden mezundur. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nü bitirmiştir.

Youtuber Meryemcan kimdir, kaç yaşında? Youtuber Meryemcan'ın telefonundaki 18+ cinsel içerikli çıplak görüntüler Meryem Can ifşa etiketi ile paylaşıldı
20 Kasım 2020 - 12:20 - Güncelleme: 20 Kasım 2020 - 12:21

Youtuber Meryemcan'ın telefonundaki 18+ cinsel içerikli çıplak görüntüler ifşa oldu! Ünlü youtube fenomeni Meryem Can kanalında yayınladığı bir videonun ardından Twitter'da gündem oldu. 25 yaşındaki genç youtuber Meryem Can kendi kanalında sürüklemiş olduğu 'Kayıp telefon bülteniyle palavracıları tespit etmek' isimli videosunda galerisini gösterirken +18 içerikli bir resmin görülmesinin ardından sosyal medyada gündem oldu. Meryem Can bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak telefonun kendisine ait olmadığını açıkladı. Peki Youtuber Meryemcan kimdir, kaç yaşında? Kanalında 2019 yılı itibariyle 2,5 milyonun üzerinde abonesi bulunmaktadır. Resmi Instagram sayfasındaki takipçi sayısı ise 1 milyondan fazladır.


MERYEM CAN'DAN AÇIKLAMA!YouTube'da 3 buçuk milyondan fazla takipçisi bulunan fenomen Meryem Can, "Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Tespit Etmek" diye bir video yayınladı. Ancak Can, elindeki telefonun galerisindeki görüntüleri ekrana verince çıplak bir kadının görüntüsü ekrana yansıdı.


Söz konusu görüntüdeki kadının kendisi olduğu ileri sürülen fenomen kısa sürede Twitter'da "Meryem Can ifşa" etiketiyle gündem oldu. Hakkında yapılan yorumların ardından Twitter hesabından paylaşım yapan fenomen çıplak görüntü hakkında "Arkadaşlar, son yayınlamış olduğum videoda bir problem yaşandı. Biliyorsunuz biz ekip olarak Huawei ile çalışıyoruz. Kameraman arkadaşım da bu sebeple benimle aynı model telefonu kullanıyor. Post prodüksiyon kısmında gerekli olan ekran görüntülerini o aldığı için, o sırada aktarımı onun telefonu ile yapıyorduk. Fark ettiyseniz galeride bana ait herhangi bir fotoğraf yok. Ben de maalesef bu görüntülerin varlığını, video yayınlandıktan sonra fark ettim. Hızlıca o kısmı blurlamaya çalıştık fakat işlem gereğinden fazla uzun sürünce videoyu şimdilik kaldırdım" dedi.Meryem Can, 2,5 milyonun üzerinde abonesi bulunan ünlü Youtuber’dır. Medine Tayfur Sökmen Lisesi’nden mezundur. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nü bitirmiştir.

İki kardeşi vardır. Bir erkek kardeşi bir de ablası vardır. 1996 yılında İstanbul Kartal’da doğmuştur. Doğup büyüdüğü Kartal’da yaşamaktadır. Balık burcudur. 172 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Bazı kaynaklarda aslen Balıkesir Bandırma’lı olduğu yazmaktadır. Farklı bir kaynağa göre Bandırma’da doğduğu belirtilmektedir. Ancak kendisininin bununla ilgili bir açıklaması yoktur.Youtube kanalında ilk dönemlerde moda ve makyaj tarzında videolar yayınlamıştır. Bu videolarda belirli bir izlenme yakaladıktan sonra eğlenceli kapışma videoları ve günlük vlog’lar yayınlamıştır.

Youtube kanalınının açılış tarihi 7 Ağustos 2014’tür.

Kanalında 2019 yılı itibariyle 2,5 milyonun üzerinde abonesi bulunmaktadır. Resmi Instagram sayfasındaki takipçi sayısı ise 1 milyondan fazladır.

Şu sıralar “24 saat boyunca her şey” serisi ile ilgi çekmektedir. 24 saat boyunca her şey pembe, 24 saat boyunca her şey siyah ve 24 saat boyunca her şey turuncu gibi videoları vardır.


Ekonomiajansi.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum