Turkcell Türk Telekom ve Vodafone Bedava 8 GB, 10 GB ve 15 GB İnternet Nasıl Alınır? Ücretsiz İnternet müjdesi!

​​​​​​​Bedava 8 GB, 10 GB ve 15 İnternet! Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Bedava internet kampanyaları sürüyor. Ancak 8 GB, 10 GB ve 15 Bedava İnternet kazanmak çok kolay. Pandemi sonrasında vatandaş karantina nedeni ile daha fazla internet kullanmaya başlarken tarifelerdeki kotalar yetersiz kalınca cep telefonu operatörlerinin hediye internet kampanyaları da hız kazandı. Daha fazla aboneye sahip olmak için yarışan operatörlerin arasında başlayan rekabet tüketiciye yaradı.

Turkcell Türk Telekom ve Vodafone Bedava 8 GB, 10 GB ve 15 GB İnternet Nasıl Alınır? Ücretsiz İnternet müjdesi!
01 Ekim 2020 - 08:52 - Güncelleme: 01 Ekim 2020 - 08:54

Ücretsiz İnternet paketleri vatandaşlar tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Müşteri çekmek isteyen GSM şirketleri bu kampanyaları sık sık tekrar ediyor. Bedava 8 GB, 10 GB ve 15 İnternet! Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Bedava internet kampanyaları sürüyor. Ancak 8 GB, 10 GB ve 15 bedava İnternet kazanmak çok kolay. Hem de yapmanız gereken basit işlemlerle! Gizli bir yere konulan 8 GB, 10 GB ve 15 bedava İnternet paketini sizler için hazırladık.

ULAŞTIRMA BAKANI MÜJDEYİ VERDİ;


Ulaştırma Bakanı Adilkaraismailoğlu bugün strateji belgesi ve eylem planı için bir açıklama yaptı. Açıklamada Türkiye'nin alt yapına yapılan yatırımlar ve iyileştirmeler ile ilgili de bir açıklamalar geldi. 2020 ile 2023 yıllarını kapsayan ulusal strateji belgesinin titizlikle hazırlandığını aktararak İhtiyaç olduğu sürece öğrencilerimize ücretsiz internet paketlerini vermeye devam edeceğiz. açıklamasında bulundu. Konu ile ilgili uzaktan eğitimde öğrencilerin kotalarının hemen bitmesinden dolayı beklentiler bulunuyordu. Bir çok hanede eba tv uzaktan eğitime devam eden birden fazla öğrenci bulunuyor.

CEPTEN BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 

Eylül ayının son haftasında cep telefonu operatörü olarak hizmet veren Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom arasında da rekabet hız kazandı.  Cep telefonu operatörleri kullanıcılarına oyunlar, uygulama ve yeni abonelikler gibi farklı mecralar üzerinden bedava internet kazanma imkanı sunuyor. 

Türk Telekom 30 GB Bedava internet veriyor!


Türk Telekom resmi olaran Sim kartını 4.5G'ye geçirenlere 30 gün geçerli 30 GB bedava internet veriyor. Hemen sim kartınızı 4.5G geçirerek ücretsiz olarak 30 GB internet kazanabiliyorsunuz. 

Sadece 1 kez geçerli bedava 30 GB internetten faydalanmak için 4.5G 30 GB yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı sadece 1 ay'la geçerli. 

Vodafone Süren Bedava İnternet kampanyaları!

Vodafone Bedava internet kampanyaları sürüyor. vodafone 500 MB ve 5 GB arasında İnternet Yanımda kampanyasından yararlanabilirsiniz. Vodafone "Yanımda" uygulamasını indirin ve 30 GB kadar bedava internet kazanmaya hak kazanın.

Vodafone Bana Ne var? kampanyası!

Vodafone Bana Ne Var kampanyası devam ediyor. BANANEVAR yazıp 5065'e kısa mesaj göndererek Bana Ne var kampanyasından hemen ücretsiz bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava İnternet sürüyor!

Turkcell BİP Bedava internet kampanyası sürüyor. BİP uygulamasını ilk defa telefonuna indirenlere 1 GB BİP bedava internete sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca ARTI 1GB BİP yazarak 2222 SMS gönderenlere 1 GB bedava internet ve 2 arkadaşınızla BİP görüşmesi yaptığınızda 2 GB BİP bedava internet hattınıza yüklenir.

Bedava İnternet Kampanyalarına Nasıl Başvurulur?

Bedava internet kampanyaları abonelerin internet ihtiyacını karşılamak için üretilmiş bir çözüm olarak karşımıza çıkmakla birlikte bedava internet kampanyalarına farklı şekillerde katılabilmek söz konusudur.

Bunlardan ilki GSM operatörleri tarafından geliştirilen uygulamaların sanal mağazalar üzerinden telefonunuza indirilmesi sonucunda bedava internet paketlerinin otomatik olarak yüklenmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

GSM operatörlerinin kendilerine has uygulamaları üzerinden sunduğu eğlenceli uygulamalara katılma sonucunda bedava internet paketleri kazanılmaktadır.

Bir diğeri faturasız hat kullanıcılarının TL yüklemelerini online olarak yaptıktan sonra mesaj göndermeleri sonucunda gerçekleşmektedir.


Bizi Twitter'da Takip Edin => Ekonomi Ajansı 

Bizi Facebook'ta Takip Edin => Ekonomi Ajansı 

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fenerbahçe Beşiktaş maçı maç özeti ve golleri izle! Golleri kim attı? Kadıköy'de 6 gol vardı!
Fenerbahçe Beşiktaş maçı maç özeti ve golleri izle! Golleri...
Fenerbahçe Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? Fenerbahçe Beşiktaş maç skoru maç sonucu
Fenerbahçe Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? Fenerbahçe Beşiktaş...