TC kimlik numarası ile beraber 60 ay vadeli olarak SMS ile alabilirsiniz! 10.000 ve 20.000 TL müjdesi!

Koronavirüs sürecinde nakit kasveti sürükleyen yurttaşlara 10.000 ve 20.000 TL kredi müjdesi geldi. Acil kredi lüzumu olan alıcılara kredi veren banka ise QNB Finansbank'tır. Bu banka üzerinden acil kredi müracaatı yapabilir ve hemen onaylı kredinizi kullanabilirsiniz. Banka koşullarına uygun olan alıcılar TC Kimlik numarasını 5030'a ileti atarak 60 ay vadeli kredi müracaatında bulunabilirler. Dilerseniz kredi müracaatını internet bankacılığından da yapabilirsiniz. Sms yoluyla kredi müracaatı için lüzumlu bir koşul yoktur. Bir Hayli banka alıcısı dahi olmasanız müracaatınızı değerlendirmeye alacaktır. Yalnız SMS ile yaptığınız bir müracaat, önbaşvuru olduğu için, daha sonrasında krediyi sürükleyeceğiniz bankanın şubesine giderek bazı koşulları sağlamanız gerekmektedir.

TC kimlik numarası ile beraber 60 ay vadeli olarak SMS ile alabilirsiniz! 10.000 ve 20.000 TL müjdesi!
06 Kasım 2020 - 08:26 - Güncelleme: 06 Kasım 2020 - 08:27
10.000 ve 20.000 TL müjdesi! TC kimlik numarası ile beraber 60 ay vadeli olarak SMS ile alabilirsiniz! Finansbank'ın tam lüzumlara müteveccih verdiği gereksinim kredisi tekliflerinden yararlanabilirsiniz. SMS yoluyla Finansbank kredi müracaatı yapılabilmektedir. QNB Finansbank'ta hesabınız varsa "Hemen Müracaat Et" butonuna tıklayabilir, müracaatınızı anında asıllaştırabilirsiniz. QNB Finansbank alıcıları, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 gereksinim kredisi müracaatında bulunabilirler. Acil kredi ihtiyacı olan müşterilere kredi veren bir diğer banka ise QNB Finansbank'tır. Bu banka üzerinden acil kredi başvurusu yapabilir ve hemen onaylı kredinizi kullanabilirsiniz
 Finansbank 20.000 TL Kredi Başvurusu


Acil kredi ihtiyacı olan müşterilere kredi veren bir diğer banka ise QNB Finansbank'tır. Bu banka üzerinden acil kredi başvurusu yapabilir ve hemen onaylı kredinizi kullanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler TC Kimlik numarasını 5030'a mesaj atarak 60 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilirler. Dilerseniz kredi başvurusunu internet bankacılığından da yapabilirsiniz.

Finansbank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Kolay Ödemeli Kredi: İhtiyaç anında taksitleriniz düşük tutarla başlasın.

Tanışma Kredisi: Hangi banka müşterisi olursanız olun QNB Finansbank'tan son 1 yıl içerisinde ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanmadıysanız ve mevcutta açık ihtiyaç krediniz ya da hazır krediniz bulunmuyorsa tanışmamıza özel oranlardan yararlanabilirsiniz.

Doğum Günü Kredisi: Doğum gününüzün denk geldiği ay süresince yararlanabileceğiniz özel faiz oranı teklifimizi kaçırmayın.

Borç Transferi Kredisi: Diğer tüm banka borçlarınızı QNB Finansbank'ta tek çatı altında toplayarak ödemelerinizi düzenleyin.

Kamu&Finansmaaş Kredisi: Maaşını Finansbank'tan alan müşterilerimiz ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faiz oranı avantajımızdan faydalanın.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi: İhtiyaçlarınızı şimdi karşılayın, ödemeye 3 ay sonra başlayın.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank'ta hesabınız varsa "Hemen Başvur" butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Kredi başvurunuzu dakikalar içerisinde Türkiye' nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO aracılığıyla yapmak için mobil uygulamamızı buradan tıklayabilirsiniz.

TC Kimlik numaranızı 5030'a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir. Farklı kullanım amaçlarına yönelik kredi çeşitleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet ve Cep Şubesi şifrenizi henüz almadıysanız ya da şifrenizi unuttuysanız şifrenizi almak yada sıfırlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

QNB Finansbank'ın açılış, kapanış saatleri ile birlikte öğle arası tatili şu şekilde:

QNB Finansbank şubeleri kaçta açılıyor?

QNB Finansbank açılış saati: 09:00

QNB Finansbank şubeleri kaçta kapanıyor?

QNB Finansbank kapanış saati: 17:00

QNB Finansbank öğle arası kaçta başlayıp kaçta bitiyor?

QNB Finansbank öğle tatili: 12:30 – 13:30

QNB Finansbank çalışma saatleri; sabah saat 09:00 ile 17:00 arasında. 17:00'ın ardından gerçekleştirilecek işlemlerde banka şubesi kanalını kullanmak mümkün değil. Fakat ATM işlemleri ile mobil ve internet bankacılığı işlemleri için herhangi bir saat kısıtlaması yok. Yukarıda belirtilen mesai saatleri dışında gerçekleştirmek istediğiniz hemen her işlem için mobil ve internet bankacılığı ile ATM kanallarından birini tercih edebilirsiniz.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi 2020

Eğer kredi başvurunuz diğer bankalardaki borçlarınız için olumsuz olduysa bu bankanın tüm borçları toplayan transfer kredisini alabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden borç kapatma kredisi adı altında verilen bu kredilerde banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı hesaplar ve 100.000 TL’ye kadar tüm borçlarınızı kapatmanız için size kredi verir. Özellikle emekliler emekli kredisi alarak maaşlarını bu bankaya taşıdıklarında aynı gün kredi alabilirler. QNB Finansbank borç kapatma kredisi başvuruları sadece banka şubelerinden gelir belgesi evraklarınız ve borç kapatma limitlerinizi bildirerek yapılmaktadır. Size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek bu kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kredi alacak olan kişinin banka siciline bakılacaktır.Ekonomiajansi.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum