Survivor Ersin kimdir, elendi mi? Survivor Ersin neden diskalifiye oldu? Ersin'in sakatlığı ne? Elendi mi?

Survivor Ersin diskalifiye mi oldu sorusu yarışmanın sıkı takipçileri tarafından araştırılıyor. Ekranların büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada Ersin'in sakatlık nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda olduğunu üzülerek duyurdu. Peki, Survivor Ersin kimdir, neden diskalifiye oldu? Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 yılında Hakkâri'de doğmuştur.

Survivor Ersin kimdir, elendi mi? Survivor Ersin neden diskalifiye oldu? Ersin'in sakatlığı ne? Elendi mi?
13 Mayıs 2020 - 13:05

TV 8 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip yarışma programı Survivor'da dün akşam heyecan dolu gelişmeler yaşandı. Acun Ilıcalı bu akşam Ersin'in sakatlığıyla ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Acun'un yaptığı açıklamaların ardından Ersin'in diskalifiye edilip edilmediği merak konusu oldu. Peki, Survivor Ersin diskalifiye mi oldu? Survivor Ersin kimdir, neden diskalifiye oldu? İşte merak edilenler...
 


SURVİVOR ERSİN DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Acun Ilıcalı Ersin'in sakatlıktan ötürü Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. Acun Ilıcalı bunun beklemediği bir gelişme olduğunu ve çok üzüldüğünü belirtti. Ilıcalı bu ayrılık için "Hiç beklemediğim bir vedaydı" dedi.

SURVİVOR ERSİN KORKUT KİMDİR?Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 yılında Hakkâri'de doğmuştur. Teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle oyunculuğa adımını atmıştır.

İstanbul'a gelmeden önce Hakkâri'de taksi şoförlüğü yapmış ardından İstanbul'da bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin Korkut İstanbul'da hiçbir tanıdığını aramamış ancak bir gün, kuzeninin Merter'de bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut'u bulmuş ve Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yanına, çalışması için çağırmıştır.

2000 yılında BKM'nin çeşitli birimlerinde görev almaya başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda çalışırken, oyunda kendisi için uygun bir rol fark etti. Oyunda oynamak isteyen Ersin Korkut'a, Yılmaz Erdoğan; Bu işler o kadar kolay değil dese de ben kendime güveniyorum abi diyerek rolü kaptı. Daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında rol almış; canlandırdığı rollerdeki ilginç şivesi ve rol aldığı reklamdaki "Doktor bu ne?" repliği ile tanınmıştır. BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programındaki komik tiplemeleri ile beğeni toplamıştır.

Survivor'da basketbol maçını hangi takım kazandı?

Basketbol maçını kazanan Gönüllüler takımı oldu. Basketbol maçında Gönüllüler, Ünlüler takımını 10-7 yendi.

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum