SMS ile kredi veren bankalar! Telefondan SMS kredi başvurusu yapılabilinen 10 banka önerisi!

Bankaların kredi başvuru kanalları arasında; internet üzerinden, telefon bankacılığı üzerinden, şube üzerinden ve SMS üzerinden en az 4 farklı kredi başvuru seçeneği bulunmaktadır. Her başvuru kanalının farklı bir avantajı bulunurken, sms ile kredi başvurusu tüketicilerin en net cevap alabileceği kredi başvuru yöntemidir. SMS ile yapılan başvuruda bankalar direkt olarak olumsuz sonuç verebilirken, olumlu sonuç vermeleri durumunda ise ne kadar kredi kullanabileceğinizi sizlere belirtmektedirler.

SMS ile kredi veren bankalar! Telefondan SMS kredi başvurusu yapılabilinen 10 banka önerisi!
17 Nisan 2020 - 15:54 - Güncelleme: 18 Nisan 2020 - 15:52

SMS ile yapılan başvuruda bankalar direkt olarak olumsuz sonuç verebilirken, olumlu sonuç vermeleri durumunda ise ne kadar kredi kullanabileceğinizi sizlere belirtmektedirler. Yani SMS ile yapmış olduğunuz başvuru sonrasında telefonunuza gelen olumlu cevapta, söz konusu bankanın size net olarak verebileceği kredi tutarı karşınıza çıkmaktadır. Bu nedenle SMS ile yapılan başvurular, diğer başvuru kanallarına göre daha avantajlıdır. Peki, bankaların SMS başvuru kanalları nelerdir ve sms kredi veren bankalar hangileridir?
 Garanti Bankası SMS ile Kredi


Garanti Bankası’nın SMS ile kredi başvurusu imkanından yararlanırken, biraz teferruata girmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Telefonunuzun mesaj kısmına T.C. Kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp, çekmek istediğiniz kredi tutarını yazıp boşluk bırakıp, vade miktarını ve aylık gelirinizi aralarında boşluk olacak bir şekilde yazdıktan sonra 3390’a göndermeniz gerekmektedir. Diğer bankaların SMS ile kredi başvurularının daha kısa olduğunu söylemek mümkündür.

Deniz Bank SMS ile Kredi

Kredi konusunda en çok tercih edilen Denizbank, SMS ile kredi konusunda birçok kişiye daha kolay kredi imkanı sunmaktadır. Denizbank’tan SMS ile kredi alabilmek adına KREDİM yazıp boşluk bıraktıktan sonra TCKN yazıp 3280’e göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank SMS ile Kredi

Finansbank’tan SMS ile kredi alırken, tek yapmanız gereken mesaj bölümüne T.C. Kimlik numaranızı yazmanızdır. T.C. Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030’a gönderirseniz, sms kredi finansbank başvuru işlemini gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Yapı Kredi SMS ile Kredi

Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusunda öncelikle kullanmak istediğiniz kredi türünü belirterek boşluk bırakmalısınız. Hemen sonrasında T.C. Kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi aralarında boşluk olarak yazıp, 4411’e gönderirseniz kredi başvurunuz gerçekleşecektir.

Akbank SMS ile Kredi

Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Akbank, SMS ile kredi imkanı sunan bir diğer bankadır. KREDİ yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik numaranızı yazmanızın ardından, 4425’e göndererek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Kredi

Uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalardan biri olan Vakıfbank, SMS ile kredi verirken sizden; TIK boşluk T.C. Kimlik numaranızı yazıp, hemen ardından 5724’e göndermenizi talep etmektedir. Sonrasında ise cep telefonunuza Vakıfbank’tan ne kadar kredi kullanabileceğinize dair bilgi mesajı gelmektedir.

Halkbank SMS ile Kredi

Uygun faiz oranları denildiği zaman akla gelen bir diğer banka olan Halkbank, T.C. Kimlik numaranız boşluk, kredi türü boşluk ve kredi miktarı gibi birtakım bilgiler isteyerek, 3401’e kısa mesaj göndermeniz durumunda SMS ile kredi başvurunuzu gerçekleştirmektedir.

Odeabank SMS ile Kredi

Kolay kredi konusunda karşımıza çıkan bir diğer banka ise Odeabank’tır. SMS ile kredi verebilen Odeabank, KREDİM yazıp boşluk bıraktıktan sonra, T.C. Kimlik numaranızı yazıp 8444’e kısa mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurunuzu işleme almaktadır.

Ziraat Bankası SMS ile Kredi

Ziraat Bankası’ndan SMS ile kredi almak istiyorsanız şu adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir: TUKETICI yazıp boşluk bırakıp> T.C. Kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp> kredi tutarı, vade sayısı ve net gelirinizi aralarında boşluk olacak şekilde yazıp> 4747’e kısa mesaj göndermek. Bu işlemlerin ardından kredi başvurunuz gerçekleşecek ve tarafınıza olumlu ya da olumsuz olarak kredi başvuru sonucu SMS ile bildirilecektir.

İş Bankası SMS ile Kredi

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek, NAKİT, TC Kimlik NO, KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİRİNİZ gibi bilgileri aralarında boşluk olacak bir şekilde 4402’ye göndererek İş Bankası sms kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum