SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye 1.500 TL müjdesi! Hemen gidip ATM'den anında çekebilirsiniz!

​​​​​​​Yapı Kredi bankasının sunduğu promosyon milyonlarca emeklinin dikkatini çekti ve ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Yapı Kredi bankası SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye 1.500 TL'ye varan promosyon veriyor, bunun için ise bazı şartlar var. Emeklilerin 1500 TL promosyondan yararlanmak için neler yapması gerekiyor? Yapı Kredi Emeklilik Paketi hakkında merak edilen bilgileri haberimizin içeriğinde derledik. 2017 yılında Hükümet, Sosyal Güvenlik Kurumu vasıtası ile bankalarla bir protokol imzaladı

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye 1.500 TL müjdesi! Hemen gidip ATM'den anında çekebilirsiniz!
27 Ekim 2020 - 09:02 - Güncelleme: 27 Ekim 2020 - 09:03
SGK-Sosyal Sigortalar Kurumu ve Bağkur'lu emekliye 1.500 TL veriliyor ve beklemeden anında ATM'den sürükleyebiliyorsunuz. Yapı Kredi bankasının sunduğu bu avantaj yurttaşların oldukça dikkatini çekti ve arama motorları üzerinden ayrıntılar denetlenmeye başlandı. SGK-Sosyal Sigortalar Kurumu ve Bağkur'lu emekliye 1.500 TL nakit promosyon olanağından faydalanmak için ne yapmak gerekiyor, koşullar neler? Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren detaylar sayfamızda yer alıyor. Banka promosyonları şu anda kamuda ya da özel sektörde aktif olarak çalışan ve kamu ya da özel kurumlardan emeklilik hakkını elde ederek emekli aylığı alan kişilere verilen paradır. 2017 yılında Hükümet, Sosyal Güvenlik Kurumu vasıtası ile bankalarla bir protokol imzalamıştı.
 
YAPI KREDİ 1.500 TL NAKİT PROMOSYON İÇİN ŞARTLAR NELER?

Yapı Kredi, Türkiye'deki milyonlarca emekliye özel, onların hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, devam eden kampanyayla emekli maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi'yi tercih edenler bir aylık net maaşları 2 bin 500 TL ve üzerindeyse 1.500 TL, 1.500- 2 bin 500 TL arasında ise 1.250 TL, 1.500 TL'ye kadar ise 1.000 TL ile en yüksek nakit promosyon ödemesini kazanıyor.

Müşterilerini dinleyerek onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Yapı Kredi, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli Yapı Kredi müşterilerinden Emeklilik Paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve ATM'lerden yapılan havalelerde ücret almıyor. Emekli maaş müşterileri, TL birikimlerine özel 6 ay hoş geldin faizi alırken, bireysel ihtiyaç kredilerini kendilerine özel indirimli oranlarla kullanabiliyor.
Yapı Kredi müşterisi olan emekliler, ücretsiz düzenli ödeme (EFT ve havale) imkanından faydalanıyor.
Ayrıca, Yapı Kredi tarafından özel olarak sunulan Medline acil sağlık hizmeti üyeliği ile doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetleri de 1 yıl boyunca ücretsiz olarak sağlanıyor.

Öte yandan, Yapı Kredili emekliler, şubeye gitmeden, bulundukları yerden Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, ATM'ler veya 444 0 444/0850 222 0 444 Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla emekli maaşlarını Yapı Kredi'ye taşıyabiliyor ve promosyon taahhüdü verebiliyor.

Yapı Kredi müşterisi olmayanlar ise e-Devlet üzerinden maaşlarını Yapı Kredi'ye taşıyabiliyor.

EMEKLİ BANKA PROMOSYONU NEDİR?

Banka promosyonları şu anda kamuda ya da özel sektörde aktif olarak çalışan ve kamu ya da özel kurumlardan emeklilik hakkını elde ederek emekli aylığı alan kişilere verilen paradır. 2017 yılında Hükümet, Sosyal Güvenlik Kurumu vasıtası ile bankalarla bir protokol imzalamıştı. SGK ayrıca kamu bankaları dışında, 18 özel banka ile de emeklilere banka promosyonu ödemesi için anlaşma imzalamış ve ödemeler Mart ayından itibaren ödenmeye başlanmıştı.

KAÇ YILDA BİR ALINIR?

Promosyon alabilmek için en önemli şart, maaş aldığınız bankada en az 3 yıl kalacağınızı taahhüt etmeniz. Bunun haricinde otomatik ödeme talimatı ya da kredili hesap şartı aranmıyor. Bankada 3 yıl kalacağınızı taahhüt etmeniz halinde promosyonunuz hesabınıza aktarılıyor. Unutmayın; 3 yıllık süre dolmadan emekli maaşınızı başka bir bankaya taşımanız mümkün değildir. Sadece şube değişikliği yapabilirsiniz.

EMEKLİ BANKA PROMOSYONU NE KADAR?

Maaşı 1000 liranın altındaki emeklilere en az 300 lira, 1000-2000 lira arasında olanlara 375 lira 2000 liranın üzerindeki maaşlara ise en az 450 lira promosyon ödeniyor. Son zamanlarda bankalar çeşitli kampanyalarla bu paraların üzerinde promosyon vermektedir.


Bizi Twitter'da Takip Edin => Ekonomi Ajansı 

Bizi Facebook'ta Takip Edin => Ekonomi Ajansı 

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum