Selin Ciğerci penis videosu sansürsüz izle! Instgram'da büyük skandal! Selin Ciğerci'ye penis şoku!

Karantina günlerinde herkes evlerinde ünlüler ise Instagram hesaplarından yayın yapıyor. Skandal ise şoke etti. Selin Ciğerci penis videosu sansürsüz izle! Selin Ciğerci canlı yayında penis şoku yaşadı. Her halimle gurur duyorum diyen Selin Ciğerci, instagram'dan vanlı yayın açtı. Takipçilerinden birinin abla çok önemli bir soru soracağım diyerek izin istemesinin ardından takipçisini yayına alan Ciğerci, bir anda neye uğradığı şaşırdı.

Selin Ciğerci penis videosu sansürsüz izle! Instgram'da büyük skandal! Selin Ciğerci'ye penis şoku!
12 Mayıs 2020 - 13:24

Selin Ciğerci 'nin açtığı instagram canlı yayınında skandal anlar yaşandı. Ciğerci'nin canlı yayına aldığı bir takipçisi, cinsel organını gösterdi. Herkesi şoka uğratan bir olay yaşadı. Instagram'da canlı yayın yapan Ciğerci, “Abla çok önemli bir soru soracağım” diyen bir takipçisini yayına aldı. Yayına katılan kişi yayında katılır katılmaz cinsel organını gösterdi. Ciğerci, takipçisini hemen yayından attı. Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 1984 yılın dünyaya geldi. Zeytinburnu’da bir gecekonduda büyüdü ancak babasının işleri iyi gidince hayatı da değişti.

SELİN CİĞERCİ'YE PENİS ŞOKU!

Selin Ciğerci, dün gün içinde, yıllar önce çekilen bir fotoğrafının sosyal medyada sık sık paylaşılmasının ardından kendi hesabından bir açıklama yaptı ve “Herkes birbirine atmasına, bana atmanıza gerek yok. ‘Gördün mü?’ diye. Ailemden uzak olduğum, Taksim’de yaşadığım günler. En büyük sınavım olan yıllar. Doğru ama beni böyle şeylerle vuramazsınız. Ben her halimle gurur duyuyorum. Bakın kendim de paylaştım” dedi…Ciğerci bu olayın ardından ise ilerleyen saatlerde, herkesi şoka uğratan bir olay yaşadı. Instagram'da canlı yayın yapan Ciğerci, “Abla çok önemli bir soru soracağım” diyen bir takipçisini yayına aldı. Yayına katılan kişi yayında katılır katılmaz cinsel organını gösterdi. Ciğerci, takipçisini hemen yayından attı.

“Hayatım boyunca ilk defa böyle bir şey yaşıyorum” diyen Selin Ciğerci olayla ilgili “Bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı sanıyorsa… Video, resim, adı… Ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim” dedi. Ciğerci’nİn yaşadığı bu olaya ise tepki yağdı. Ciğerci ise ağlayarak çok üzgün olduğunu ifade etti.

Ciğerci “Mübarek ramazan ayında hepinizden çok özür diliyorum ama benim hiç suçum yok. İşimde gücümde evinde ailesiyle olan bir insanım.”SELİN CİĞERCİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Talihsiz olay sonrası sabaha kadar uyuyamayan Selin Ciğerci, gözyaşları içinde çektiği videoda şunları söyledi: "Mübarek Ramazan ayında hepinizden özür diliyorum benim gerçekten bir suçum yok. Ben işinde gücünde evinde ailesiyle olan bir kadınım. Gece annem aradı 'Hayırdır ne oldu?' diye utancımdan konuşamadım. Gerçekten o köpek suratlıyı bulacağım Allah bin türlü belasını versin."SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 1984 yılın dünyaya geldi. Zeytinburnu’da bir gecekonduda büyüdü ancak babasının işleri iyi gidince hayatı da değişti. Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Selin Ciğerci, verdiği bir röportajda bir dönem Türkiye’nin en ünlü futbolcularından biriyle olduğu açıkladı ancak ismini verdi. Ayrıca bu kişi için söylediği “Bana çok pahalı hediyeler, yüzükler aldı. Hatta spor bir Porsche aldı” açıklamasıyla konuşuldu.


Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum