Ripple (XRP), Yukarı Doğru Artış Gösterebilir!

Ripple (XRP), Yukarı Doğru Artış Gösterebilir!

Ripple (XRP), Yukarı Doğru Artış Gösterebilir!
23 Şubat 2020 - 13:52 - Güncelleme: 04 Nisan 2020 - 17:23
Kripto para piyasasında son günlerde durumlar pekte iyi geçmedi. Piyasa, Bitcoin, Ethereum ve XRP’de oluşan büyük zararlar sebebiyle düşüş baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Bilhassa bu süreçte XRP’de sert düştü. Popüler altcoin, 0,34 dolarlık zirvesinden 0,26 dolara kadar geriledi. Bu düşüş ile yarıda kalan boğa koşusu kripto para hakkında negatif duyguların yükselmesine sebep oldu fakat verilen kayıplara karşın analistler XRP’nin boğa koşusuna kalmış olduğu yerden devam edip boğaları yeniden safına çekebileceğine inanıyor.

XRP Artış İçin Hazırlanıyor


Popüler kripto analisti CJ, XRP grafiğinin kısa bir süre sonrasında yukarı yönlü kuvvetli bir atılım yaşayabileceğinin emarelerinin oluştuğunu öne sürdü.


Analist, paylaşmış olduğu grafikte, XRP’nin son iki hafta süresince düşen kama deseninin sonuna geldiğini ve yukarı doğru kırmak için hazırlandığını belirtti. Düşen kamanın destek bölgesinin 0,24 dolar bulunduğunu söyleyen CJ, XRP’nin bu oluşumu kırarak 0,35 dolara kadar çıkmasını bekliyor.

Daha ilkin XRP’nin %1000 yapacağını gösteren indikatörden sinyal geldiğini de sizlerle paylaşmış, Twitter’daki popüler kripto para analisti HODL2100K, IchiEMA indikatörünün kripto para biriminin haftalık grafiğinde satın alma sinyali verdiğini duyurmuştu. Bu sinyal ile XRP, 2017’nin sonunda 0,20 dolardan 3 dolara giden çok önemli bir ralli görmüştü.Başka bir popüler kripto para analisti Financial Survivalism, paylaşmış olduğu son analizinde kısa vadede XRP’nin 0,70 dolara ulaşacağını belirtti. Öte taraftan XRP üstünde yeni bir çözümleme yöntemi deneyen teknik çözümleme gurusu Peter Brandt ise kripto para biriminin %23 kıymet kaybederek 0,2071 dolara düşeceği görüşünde.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x