Makbule korona mı oldu? Survivor yeni bölüm fragmanı izle: Survivor kötü haber ne, kim öldü?

Survivor 10 Mayıs fragmanı izleme videosu haberimizde yer alıyor. Survivor'da nefes kesen heyecan tüm hızı ile sürerken adadan şoke eden haberler gelmeye devam ediyor. Survivor'da kötü haberin ne olduğu araştırılmaya başlandı. Kötü haberin, Ersin 'in köpeğinin öldüğünün ona söylenmesi olması bekleniyor. Yarın yayımlanacak yeni bölümde kötü haberin netlik kazanması bekleniyor. Peki Survivor kötü haber ne , kim öldü? Makbule korona mı oldu?

Makbule korona mı oldu? Survivor yeni bölüm fragmanı izle: Survivor kötü haber ne, kim öldü?
11 Mayıs 2020 - 13:50

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı olan Survivor'da üzücü gelişmeler yaşanıyor. Bu bağlamda 
ekranların sevilen yarışma programı Survivor 'ın yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Yayımlanan yeni bölüm fragmanında Ersin 'e kötü haber verildi. Peki kötü haber ne? Kim öldü? Makbule korona mı oldu? İşte detaylar. Öte yandan Survivor izleyicileri, Makbule 'nin koronaya yakalandığını ifade ediyor. Ancak bu konuda bir açıklama henüz yok. Bu arada adada oylama yapıldı. Oylama sırasında Yasin Cemal Can'ın ismini yazdı, Cemal Can da Yasin'den yana oyunu kullandı. Bu hafta yapılan oylama sonunda haftanın ilk eleme adayı Berkan oldu.

 


SURVIVOR'DA KÖTÜ HABER NE ?

Survivor 'da kötü haberin ne olduğu araştırılmaya başlandı. Kötü haberin, Ersin 'in köpeğinin öldüğünün ona söylenmesi olması bekleniyor. Yarın yayımlanacak yeni bölümde kötü haberin netlik kazanması bekleniyor.

Öte yandan Survivor izleyicileri, Makbule 'nin koronaya yakalandığını ifade ediyor. Ancak bu konuda bir açıklama henüz yok.

İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2020'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor. 

Ünlüler Takımı: Ersin Korkut, Uğur Pektaş, Aycan Yanaş, Derya Can, Parviz Abdullayev, Elif Gören, Barış Murat Yağcı, Şaziye İvegin Üner, Mert Öcal, Tuğba Melis Türk

Gönüllüler Takımı: Fatma Günaydın, Burak Yurdugör, Meryem Kasap, Sadık Ardahan, Evrim Kekik, Cemal Can, Makbule Karabudak, Ceyhun Jay, Tayfun Erdoğan, Nisa Bölükbasi, Yasin Obuz


SURVİVOR 9 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Ersin Korkut parkurda boğulma tehlikesi geçirdiği Survivor 2020'nin 9 Mayıs dokunulmazlık ve erzak oyununda Survivor Barış parkurda hata yaptı, ünlüler takımından Survivor Ersin sayıyı kaptı. Talihsiz olayların yaşandığı oyunda Survivor dokunulmazlık ve erzak ödülünü Aycan Yanaç'ın son atışıyla 10'a 8 ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR 9 MAYIS İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Oylama sırasında Yasin Cemal Can'ın ismini yazdı, Cemal Can da Yasin'den yana oyunu kullandı. Bu hafta yapılan oylama sonunda haftanın ilk eleme adayı Berkan oldu.

SURVİVOR BERKAN KİMDİR?

Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen Berkan Karabulut, sık sık okul değiştirmiş ve bunun nedeninin her sene en iyi basketbol takımı neredeyse oraya yönelmesi olduğunu ifade ediyor.
7 yaşında futbola başlayan Berkan, sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul'un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance'da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme'de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015'te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor.

Berkan Karabulut, Survivor 2020'ye katılma nedenini ise şu sözlerle anlatıyor:
"4 senedir kendimce bir çok şekilde emek verip aslında her defasında karşılığını aldığımı düşündüğüm ve bana başından beri inanılmaz motivasyon sağlayan Survivor mücadelesinde son noktalardayım bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğime ve yılmadan kendi yolumu takip edebilecek güce sahip olduğuma eminim.

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum