Künye

Sahibi : Duman Medya İnternet Hizmetleri LTD ŞTİ

İmtiyaz Sahibi: ALPER DUMAN

E-posta: [email protected]

Editörler: Cengiz Yılmaz, Burak Tevetoğlu, Derya Aşıyan, Engin Yeşil, Bilal Öner, Esra Bilir

Hukuk: Av. Ece Karamahmutoğlu

Adres: İTÜ Teknokent / İstanbul / Türkiye

* İletişim Formu için TIKLAYINIZ

* Not:
 Duman Medya internet hizmetleri LTD ŞTİ., ekonomiajansi.com sitesinde, 5651 sayılı Kanunun 3. maddesine göre yer sağlayıcıdır.

* Not: Ekonomiajansı sitemizde yayınlanan tüm içeriklerin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilse dahi, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.


Haber – içeriklerle ilgili şikayet ve tüm işlemler için lütfen öncelikle [email protected] mail adresine yazılı mail atınız. Sitede yayınlanan tüm yazarların yazdığı makalelerinin sorumlulukları yazarların kendilerine aittir. Ayrıca haber ajanslarının tüm haberleri haberi servis eden haber ajanslarının sorumluluğundadır. Ekonomi Ajansı bu haberler ile ilgili sorumlu tutulamaz. © Copyrigth 2020 ekonomiajansi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ekonomiajansi.com’a aittir. sitede yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ekonomiajansi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. ekonomiajansi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ekonomiajansi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Privacy Policy We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ekonomiajansi.com However, sometimes the ekonomiajansi.com uses third parties to process your information. ekonomiajansi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ekonomiajansi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ekonomiajansi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ekonomiajansi.com and its services. When you use ekonomiajansi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more