Kolay kredi kartı veren şartları esnek bankalar! Kolay kredi kartı veren bankalar hangileri?

Kredi kartları, iyi kullanıldığı zaman bir tüketici için çok faydalı, aşırı kullanıldığı zamanlarda ise bir tüketicinin en büyük düşmanlarından biri olan ürünlerdir. Kredi kartını hesaplı ve planlı kullanmak, özellikle ekonomik anlamda zorluk çektiğiniz günlerde sizin için büyük bir çıkış yolu olacaktır. Peki, kredi kartı alabilmek adına hangi bankalar müşterinin karşısına çıkmaktadır ve bu bankalar arasında kolay kredi kartı veren bankalar hangileridir?

Kolay kredi kartı veren şartları esnek bankalar! Kolay kredi kartı veren bankalar hangileri?
16 Nisan 2020 - 09:38
Bir bankanın, herhangi bir tüketiciye kredi verebilmesi adına, bu tüketicinin belirli bir statüde olması gerekmektedir. Yani öğrenci, kamu çalışanı, özel sektör çalışanı, taşeron ve daha birçok statü, kredi kartı alabilmek adına gereklidir. Bankalar, bu statülerde yer alan kişilerin, belirli bir gelirleri olduklarını düşünerek kredi kartı verebilmektedir. Yani sistemdeki ana tema; geliri olan kişilere veya geri ödeme yapabilecek kişilere kredi kartı vermektir. Bu sonuçla, herhangi bir varlığınız varsa ve bu varlık üzerinden size bir gelir sağlanıyorsa, bu varlık üzerine de kredi kartı alabilmeniz mümkündür. Kredi kartı almanın kolay yolu, bankalara bir ödeme güvencesi sunmaktadır.
 


Bankalara ödeme güvencesi sunmanızın ardından, sıra kolay kredi veren bankaları tespit etmeye gelmektedir çünkü bazı bankalar şartları sıkı tutarken, bazı bankalar ise çok kolay bir şekilde kredi kartı vermektedirler. Peki, kolay kredi kartı veren ve şartları esnek tutan bankalar hangileridir?

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Bankaların kolay kredi kartı veriyor olmalarının temel sebebi, çok kredi kartı satmak ve bu sayede gelir etmektir. Bunun dışında bankacılık sektöründe kendini duyurmak, rakip bankaların müşterilerini çekmek ve daha birçok durum, bankaların kolay kredi kartı vermelerinin sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşağıdaki bankalar ise ülkemizdeki güncel kolay kredi kartı veren bankalar olarak bilinmektedir:
  • QNB Finansbank,
  • Garanti Bankası,
  • Ziraat Bankası,
  • Vakıfbank,
  • ING Bank,
  • TEB
Söz konusu bankaların başvuru kanalları üzerinden, esnek kredi kartı verebilme koşulları sayesinde kısa süre içerisinde kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum