İŞKUR BİM, ŞOK ve Migros 2020 Nisan ayı personel alımı başvuru şartları nedir? İşte kadrolar

2020 Nisan ayı itibari ile İŞKUR personel alımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak BİM, ŞOK ve Migros İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını açıkladı. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden BİM, ŞOK ve MİGROS market ilanlarına erişebilirsiniz. Türkiye’de iş arayan herkesin ilk olarak yapması gerekenlerin başında İŞKUR kayıt yaptırmak geliyor. İŞKUR’a kayıt yaptırarak, kurumun iş olanağı açısından sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilme imkanına sahip olun...

İŞKUR BİM, ŞOK ve Migros 2020 Nisan ayı personel alımı başvuru şartları nedir? İşte kadrolar
14 Nisan 2020 - 09:42
2020 Nisan ayı BİM, ŞOK ve Migros markete İŞKUR üzerinden alımlar devam ediyor. Bu anlamda ülke genelinde ŞOK,BİM VE Migros İŞKUR üzerinden farklı kadrolarda personel alımı yapacaklarını duyurdular. Alım yapılacak kadro detayları ve başvuru koşulları haberimizdedir. İŞKUR kayıt işlemlerinizi internet üzerinden yapmak istiyorsanız “iskur.gov.tr” adresindeki “İnternet Şubesi” ekranını kullanarak, güncel kaydınızı oluşturabilirsiniz. Eğer İŞKUR kaydınızı online olarak yapıyorsanız, kurumun sunduğu fırsatlardan etkin biçimde yararlanabilmek için vereceğinizin tüm bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmeniz çok önemlidir.
 


BİM Personel Alımı

BİM tarafından yapılacak olan alımlarda, Antalya’da 1 muhasebeci, Sakarya’da 1 market elemanı, Bursa’da 1 sevkiyat görevlisi, 2 engelli beden işçisi, , Kırklareli’nde 2 engelli beden işçisi, 3 beden işçisi, İstanbul’da 11 engelli beden işçisi, 200 kasiyer, Kocaeli’nde 1 muhasebeci alımı yapılacaktır.Migros Personel Alımı

Migros tarafından yayınlanan alım ilanlarında İstanbul’da 20, Antalya’da ise 1 kasiyer alınacaktır. Full Time/ Part Time kasiyer, reyon görevlisi, manav,kasap ve satış elemanı olarak görev yapacak kişiler aranmakta olup en az Ortaokul mezunu ,tecrübeli ve ya tecrübesiz kişiler ilana başvurabilir. Başvuru yapmak isteyen adaylar //basvuru.migros.com.tr linki veya “En Yakın mağazadan başvuru yapılabilir.
ŞOK Marketler Personel Alımı

Toplamda 110 personel alımı yapacak olan ŞOK marketler Trabzon, Ankara, Gaziantep, Gümüşhane, İstanbul, Konya, Nevşehir, Balıkesir, Ankara, Bolu ve Kocaeli illerinde alımlar yapılacaktır. Farklı kadrolarda yapılacak olan alımlarda adaylar kasiyer, satış danışmanı, market elemanı, reyon görevlisi, beden işçisi ve diğer kadrolarda görevlendirilecektir. Adayların en az lise mezunu olması 22-35 yaş arasında olması ve vardiyalı çalışma durumunu sağlaması gerekmektedir.


Başvuru Şekli

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden BİM, ŞOK ve MİGROS market ilanlarına erişebilirsiniz. 


İŞKUR’a Nereden Kayıt Yaptırılır?

Türkiye’de iş arayan herkesin ilk olarak yapması gerekenlerin başında İŞKUR kayıt yaptırmak geliyor. İŞKUR’a kayıt yaptırarak, kurumun iş olanağı açısından sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilme imkanına sahip olunabiliyor. İŞKUR kayıt işlemleri çok basit şekilde 2 alternatifli olarak gerçekleştirilebilmektedir. İŞKUR kaydını ister online olarak, ister de bulunulan şehirde bulunan İŞKUR şubelerine bireysel başvuruda bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR’a Nasıl Kayıt Olunur?

İŞKUR kayıt işlemlerinizi internet üzerinden yapmak istiyorsanız “iskur.gov.tr” adresindeki “İnternet Şubesi” ekranını kullanarak, güncel kaydınızı oluşturabilirsiniz.

•    Eğer İŞKUR kaydınızı online olarak yapıyorsanız, kurumun sunduğu fırsatlardan etkin biçimde yararlanabilmek için vereceğinizin tüm bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmeniz çok önemlidir. Bu şekilde aradığınız iş için açılan en uygun iş ilanına daha kolay şekilde ulaşabilir ve yaptığınız başvurularda işe giriş şansınızı arttırabilirsiniz.

•    Türkiye’nin her yerindeki yeni iş ilanlarının bulunduğu ve iş arayanlar ile işçi arayanları bir araya getiren kurum görevi gören İŞKUR’a kayıt işlemlerini internetten yapmak için;

•    Öncelikle İŞKUR resmi sitesine (iskur.gov.tr) giriş yapmalısınız. 

•    İŞKUR resmi sitesinde üst menüde bulunan “İnternet Şubesi” butonuna tıklamalısınız.

•    Açılan “esube.iskur.gov.tr” adresli İŞKUR İnternet Şubesi’nde kayıt işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

•    Sayfada yer alan “İş Arayan” ve “İşveren” seçeneklerinden size uygun olanını seçmelisiniz.

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum