Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerinde Operatöre Direk Bağlanma Yöntemi!

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerinde Operatöre Direk Bağlanma Yöntemi!

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerinde Operatöre Direk Bağlanma Yöntemi!
28 Şubat 2020 - 11:35

Güvence Bankası 1946’lı yıllardan bu güne müşterilerine her daim en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan köklü bankalardan biridir. Türkiye’de 922 şube ile Ziraat Bankası’ndan sonrasında en fazlaca şubeye haiz ikinci banka konumunda bulunuyor. Garanti Bankası satın alan hizmetlerine bağlanma mevzusunda son dönemlerde birçok sorun ile karşılaşan müşteriler genel olarak web aramalarında bu durumu sorgulamaya devam ediyor. “Benim zamanım kıymetli!” diyen birçok satın alan internette bu mevzu ile ilgili aramalar yaparak menülerin içinde kaybolmadan satın alan hizmetleri ile bağlantı oluşturmak için çabalamaktadır. Bu sebeple sizin için hazırlamış olduğumuz bu yazıda Güvence Bankası satın alan hizmetlerine 7/24 sıra beklemeden bağlanabileceksiniz.

Garanti Bankası Alıcı Hizmetleri Direk Bağlanma 2020


Güvence Bankası’na ilişkin olan satın alan hizmetleri ile fizyolojik bankalarda yapabileceğiniz birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları takip ederek hızlıca telefon görüşmesini size hususi olarak atanmış olan satın alan temsilcisiyle yapacaksınız. Süratli bağlanma yöntemlerine geçiş yapmadan Güvence Bankası Telefon Bankacılığı ile yapabileceğiniz hizmetleri sizlere belirtelim.

Kart ve Gizyazı İşlemleri
Bakiye Sorgulama
Satmaca Ödeme
Kredi Kartı Limiti Sorgulama
Banka Mahsul ve Hizmetleri Bilgisine Erişme
Sanal Kart Oluşturma ve İptal Etme

Bu işlemlerin tamamını Güvence Bankası satın alan hizmetleri ile yapacağınız telefon görüşmesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Garanti satın alan temsilcisi direk bağlanma adımları aşağıda iki değişik yöntem ile sizlere verilmektedir. Bu yöntemlerden her ikisini deneyerek satın alan temsilcisine kolayca bağlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Alıcı Hizmetleri Bağlanma Şekilleri


Her iki yöntemde de aramanız ihtiyaç duyulan iki değişik numara bulunmaktadır. Bu numaralardan ilki 444 0 333 ikincisi ise 0850 222 0 333 olarak belirtiliyor.

İlk yöntem olarak 444 0 333 numaralı Güvence Bankası satın alan kontakt merkezini arayın.
Sesli cevap sistemine giriş yaptıktan sonrasında “Kart İşlemleri” diye seslenin.
Bu menüye yönlendirildikten sonrasında size birkaç data verecek ve “Bunların haricinde” kelimesi ile yanıt verdiğinizde satın alan temsilcisine yönlendirileceksiniz.

Bu yöntemde başarıya ulaşamamanız durumunda ikinci yöntemi denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu yöntem kati netice getirecektir.

İlk olarak “444 0 333” ya da “0850 222 0 333” numaralarından herhangi birini arayın.
Sizi sesli cevap sistemine yönlendirecekler. Bu noktaya geldiğinizde son maddede belirtilen tuş kombinasyonlarını uygulayın.
Bu tuş kombinasyonları 1 – 3 – 5 olarak devam etmektedir.

Bu işlemin arkasından satın alan temsilcisine yönlendirileceksiniz ve Güvence Bankası satın alan hizmetlerine bağlanma mevzusunda başarı göstermiş olacaksınız. Alıcı hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerin kendi konuşma paketiniz üstünden faturalandırılacağını ihmal etmeyin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fenerbahçe Beşiktaş maçı maç özeti ve golleri izle! Golleri kim attı? Kadıköy'de 6 gol vardı!
Fenerbahçe Beşiktaş maçı maç özeti ve golleri izle! Golleri...
Fenerbahçe Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? Fenerbahçe Beşiktaş maç skoru maç sonucu
Fenerbahçe Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? Fenerbahçe Beşiktaş...