Evde balon paketleme işi İzmir, İstanbul, Ankara başvuruları - Sabit ek gelir 1.500 lira kazanın!

Konutta balon ambalajlama işi İzmir, İstanbul, Ankara müracaatları nasıl yapılır? Suali şu sıralarda oldukça revaçta. Bu anlamda konutta balon ambalajlaması yaparak ne kadar kazanabilirim? Suallerine İzmir, İstanbul ve Ankara’da oturan şahısların müracaat yapacakları iş bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz. Günümüzde konut hanımları, talebeler, emekli ve iş arayanlar aile bütçesine katkıda bulunmak için bu ek işlerden yapmak için şirketler ile bağlantıya geçmektedirler. İşte Evde balon paketleme işi İzmir, İstanbul, Ankara başvuruları...

Evde balon paketleme işi İzmir, İstanbul, Ankara başvuruları - Sabit ek gelir 1.500 lira kazanın!
17 Kasım 2020 - 16:25
Evde balon paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde balon paketlemesi yaparak ne kadar kazanabilirim? Sizlere bu yazımızda evde ek iş arayan ve özellikle İzmir, İstanbul ve Ankara’da oturan kişilerin başvuru yapacakları iş bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz. Evde ek iş yaparak para kazanmanın bir çok yolu vardır. Günümüzde ev hanımları, öğrenciler, emekli ve iş arayanlar aile bütçesine katkıda bulunmak için bu ek işlerden yapmak için firmalar ile iletişime geçmektedirler. Evde balon paketleme işi ile para kazanarak kendinize ve ailenizde katkıda bulunma fırsatı bulabilirsiniz. Peki, balon paketleme işi nasıl yapılır? Kaç para kazanılabilir?

Evde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Balon üretimi yapan firmalar, bu sürekli satışı olan ürünleri daha çok üretmek için balon paketleme işlerini dışardan firmalara vermektedirler. Sizlerde eğer evde balon paketleme işi yapacaksanız, bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlerde bu iş modelini bulmanız çok kolaydır. Evde balon paketleme işi başvurusu yaptıktan sonra iş kabul olursa tüm malzemeler karışık olarak size getirilecektir. Siz ilk olarak balonları renklerine göre ayıracaksınız ve içlerinde elinizle bakarak hasarlı olan balonları eleyeceksiniz. Daha sonra firma yetkilisinin size getirdiği listeye bakarak adet şeklinde paketleme yapacaksınız. Ayırma işlemleri biraz uzun sürebilir ama paketleme işleri çok hızlı yapılacaktır. Bu şekilde doğru paketlemeleri yaptığınız zaman haftalık en az 500 TL para kazanabilirsiniz.

Firma yetkilisi size paketleme işlerinin nasıl yapılacağını gösterecektir. Bu iş için bir eğitim veya tahsile gerek yoktur. Eliniz hızlıysa bu söylenen paralardan daha çok kazanabilir ve devamlı iş alabilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde balon paketleme ve diğer paketleme işleri başvurusunu iş ilanları sitelerinden, facebook gibi sosyal medya gruplarından, balon ve parti malzemesi satan yerlerden (toptan) başvuru yapabilirsiniz. İş ilanları sitelerinde evde iş veren firmaların adreslerini bulabilirsiniz. Bu şekilde bu adres ve telefonlardan bu iş harici diğer işlerinde başvurusunu yapabilirsiniz.


Firmalarla İletişim Kurma Yolları

Firmalar ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Öncelikle bunu belirtmek istiyoruz. Sizler bulunduğunuz bölgede bu işi veren yerleri kendiniz bulabilirsiniz. Araştırma yapamam ve beklemeye vaktim var diyorsanız bu yazımızın altına yorum bölümüne email ad soyad şehir veya ilçe bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Eve balon işi veren firmalar sizlere bu bilgilerden ulaşabilirler. Dolandırıcılık gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yorum kısmına telefon numaranızı yazmayınız. 

TÜM İŞ BAŞVURU FORMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

EKONOMİ AJANSI 

YORUMLAR

  • 4 Yorum