En az ilkokul mezunu iş ilanları... 500 personel alımı hastanelere başvuru şartları nedir?

En az ilkokul mezunu iş ilanları- 500 personel alımı hastanelere başvuru şartları nedir? Farklı şehirlere yapılan personel alımında başvurular internet üzerinden başladı. Kariyer üzerinden yayımlanan personel alımlarına başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. İlkokul, lise ve üniversite mezunu hastane personeli alımında başvurular başladı. İşte hastanelere personel alımı başvuru şartları ve tüm detayları

En az ilkokul mezunu iş ilanları... 500 personel alımı hastanelere başvuru şartları nedir?
26 Nisan 2020 - 10:09

En az ilkokul mezunu iş ilanları-  500 personel alımı hastanelere başvuru şartları nedir? Sorusu oldukça merka ediliyor. Kariyer üzerinden yayımlanan personel alımlarına başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. İlkokul, lise ve üniversite mezunu hastane personeli alımında başvurular başladı. Özel hastaneler bünyesine yapılan personel alımında başvurular internet üzerinden yapılmaya başlandı. Başvuru yapmak için aşağıdaki linke gitmeniz gerekmektedir.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI


İlana başvuru yapacakların aşağıdaki başvuru genel şartlarını taşıması gerekmektedir:

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- Hastane ortamında çalışmasına engel bir rahatsızlığı olmaması,

- Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,

- Dikkatli, Titiz, Enefeksiyon prosedürüne hakim,

- İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,

- Ekip çalışmasına yatkın,


- Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek,

- Dinamik çalışma ortamına yatkın,

- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

- Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,

- Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek.BAŞVURU BAŞLADI


Özel hastaneler bünyesine yapılan personel alımında başvurular internet üzerinden yapılmaya başlandı. Başvuru yapmak için aşağıdaki linke gitmeniz gerekmektedir.

https://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=hasta%20bak%C4%B1m

Yukarıdaki linki kopyalayın ve yeni sekmede açın. Açılan sayfada başvuru yapmak istediğiniz kadroyu ve şehri seçin ve özgeçmişinizi oluşturarak başvurunuzu yapın.

KAMU HASTANELERİNE 5865 KADRO

Cumhurbaşkanı yaptığı açıklamada, sürekli işçi kadrolarında istihdam etmek üzere 5 bin 685 personel alımı için üniversite hastanelerine kadro ihdas ettiklerini söyledi. Erdoğan açıklamasında, ""Bir başka müjdemiz de bünyelerinde tıp fakültesi bulunan 43 üniversitemizdir. Bu zorlu süreçte gösterdikleri çabalara yakınen şahit olduğumuz üniversite hastanelerimize hizmet kalitelerini yükseltelebilmeleri için 8635 sözleşmeli personel ve 5865 sürekli işçi kadrosu ihdas ediyoruz." dedi.

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum