Aylık ve günlük sahibinden kiralık araç ücretleri - En ucuz kiralık araba fiyatları

​​​​​​​En ucuz kiralık araba fiyatları- Kiralık araç fiyatları bazı kriterlere göre belirlenmektedir. Araç fiyatlarını doğrudan etkileyen konular şu şekildedir: 1- Öncelikle aracın segment sınıfı önemlidir. Üst segment araçların günlük kiralama bedeli daha yüksektir. 2- Araç kiralama süresi de kiralama ücretinin belirlenmesinde önemli rol oynayan konulardan biridir. Günlük, aylık ve yıllık kiralama bedelli fiyatı belirleyen konulardandır.

Aylık ve günlük sahibinden kiralık araç ücretleri - En ucuz kiralık araba fiyatları
19 Ekim 2020 - 11:19 - Güncelleme: 19 Ekim 2020 - 11:20
Turizm dünyasının yakından takip ettiği kiralık araç fiyatları, 2020 yılında da güncellendi. Tatilcilerin ve iş seyahatine çıkan iş adamlarının tercihi olan lüks ve konforlu kiralık araçlar, yolculuğu keyifli bir gezintiye dönüştürüyor. İş seyahatinde arta kalan zamanlarda kiralık aracınızla bulunduğunuz şehrin güzelliklerini gezebilirsiniz. Peki aylık ve günlük sahibinden kiralık araç ücretleri ne kadar? Kiralamak istediğiniz aracın günlük kiralama bedelini göz önünde bulundurarak kiralamalısınız. İstediğiniz aracı online rezervasyon seçenekleriyle anında kiralayabilirsiniz.

Kampanyalar ve Uzun Süreli Kiralama Seçenekleri

Uygun fiyat seçenekleriyle lüks bir araç kiralamak için kampanyalı kiralık araç fiyatları takip edilmelidir. Kampanyalı araç kiralama işlemlerinde lüks araçları uygun fiyata kiralayabilirsiniz.
 
Fiyatı etkileyen diğer bir konu ise kiralama süresinin uzunluğudur. Araç kiralama işlemlerinde süre uzadıkça indirim söz konusudur. Yani yıllık kiralık araçlar, aylık ve günlük araçlara nazaran daha uygun fiyata kiralanabilir. Günlük araç kiralama bedeli diğer seçeneklere nazaran biraz daha yüksektir.

Kiralık Araç Fiyatları

Bu yıl araç fiyatları piyasanın durumuna göre şekillenmiş durumdadır. Araç fiyatları, kasko fiyatları, vergiler, sigorta masrafları, sanayi bakımı ve oto yedek parça fiyatları, 2020 araç kiralama fiyatlarını doğrudan etkilemiştir. Günlük araç fiyatları 100 lira ile 400 lira arasında değişmektedir. Aracın modeli, segment özelliği ve markası kiralık araç fiyatları için belirleyici bir unsudur. Yaz sezonunun başladığı şu günlerde kiralık araçlara olan rağbet her geçen gün artmaya devam ediyor.

 
Eylül ayının sonuna kadar bu canlılığın devam etmesi bekleniyor. Kış aylarında kiralık araç fiyatlarında bir miktar düşüş meydana gelebilir. Yaz tatiline çıkmadan önce rezervasyon yaptıranlar, erken rezervasyon indiriminden faydalanmaktadır.

Bir araç kiralama acentesi, genellikle birkaç saat ila birkaç hafta arasında değişen kısa süreler için otomobil kiralayan bir şirkettir. Genellikle birden çok yerel şubeden oluşurlar ve müşterilerinin kiraladıkları araçları farklı bir şubeye teslim etmesine olanak sağlarlar.

Kiralık Araçlarda KM Sınırı Var Mı?

Araç kiralamada merak edilenlerden biri de kiralık aracın km sınırı olup olmadığıdır. Günlük km sınırı olarak bilinen uygulamanın detaylarını ya da araç kiralamada günlük km sınırı konusunu inceledik.  Bir aracın km değeri, onun ikinci elde satış değerine direkt olarak ve çok net bir biçimde etki eder. Bu nedenle araç sahipleri bilir ki, km konusu epey önemlidir. Benzer şekilde araç kiralama alanında da km’si düşük araç için kiralama hizmet sunmak önem kazanır. Bununla beraber, rent a car şirketlerinin araç filolarındaki araçlar genellikle sıfır km ya da ona çok yakın km değerindedir. Bu durumun, araç kiralama sürecinin ekonomik parametreleriyle doğrudan bir ilişkisi var.

Kiralık Araba Km Sınırı

Özellikle ülkemizdeki rent a car şirketlerinin pek çoğunun aynı zamanda sıfır araç ve ikinci el araç satışı da yapıyor olmaları ya da bu alanlarda da faaliyet gösteriyor olmaları da konuya dair önemli bir bilgidir. Zira, sıfır araç satışı, ikinci el araç satışı ve araç kiralama hizmeti birbirini besleyen iş alanlarıdır ve çok da birbirlerinden ayrılmazlar. Bu önemli bilgileri paylaştıktan sonra Kiralık araç günlük km sınırı nedir sorusuna dönelim.


Bizi Twitter'da Takip Edin => Ekonomi Ajansı 

Bizi Facebook'ta Takip Edin => Ekonomi Ajansı 

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum