Arkadaşıyla birlikte sevgilisine tecavüz etti! Suçtan yırtmak için böyle hile yaptı! Ankara'da yaşandı!


​​​​​​​Ankara'da boşanma aşamasındaki eşinin evlenmeden önce kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia eden Halime Elvan Y., eşi Hakan Y. ile arkadaşı Okan D. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. İddiaya göre, olay 2 Temmuz 2017'de Ankara'da meydana geldi. Halime Elvan Y., 2014 yılında bir arkadaşı aracılığıyla Konya'da yaşayan Hakan Y. ile tanıştı. Aralarında duygusal ilişki başlayan çift telefon üzerinden iletişimlerini sürdürürken, genç kadın Ankara'ya taşındı.

Arkadaşıyla birlikte sevgilisine tecavüz etti! Suçtan yırtmak için böyle hile yaptı! Ankara'da yaşandı!
18 Ekim 2020 - 09:14 - Güncelleme: 18 Ekim 2020 - 09:15

Ankara'da yaşandı! Arkadaşıyla birlikte sevgilisine tecavüz etti! Erkek arkadaşının cinsel birliktelik teklifini reddeden kadına iki şüpheli cinsel istismarda bulundu. Ankara'da boşanma evresindeki eşinin evlenmeden evvel kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia eden Halime Elvan Y., eşi Hakan Y. ile dostu Okan D. hakkında savcılığa kabahat bülteninde bulundu.

CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDULAR


Erkek arkadaşının cinsel birliktelik teklifini reddeden kadına iki şüpheli cinsel istismarda bulundu. Olaydan sonra yaklaşık 5.5 ay psikoljik tedavi gören genç kadın 2018 yılında her iki şüpheli hakkında da suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine Hakan Y. ve ailesi Halime Elvan Y'yi evlenmeye ikna etti.

"EVLİLİK FORMALİTEYDİ, NE HALİN VARSA GÖR"


Genç kadın, sürecini şöyle anlattı: "Şikâyetten 3 hafta sonra Hakan Y.'nin ailesi bana ulaştı. Askeriyeden izin alıp gelmiş, bizi evlendirdiler. Nikah günü apar topar adliyeye götürüldüm ve vazgeçme dilekçesi verdirdiler. Sonra bana 'Sen ev tut masraflar için gerekli harcamaları yap, biz düğün zamanı sana veririz' dediler. Ev tuttum. Hakan Y., 'Askerde olduğum için eve gelemem' dedi ve bir ay eve hiç gelmedi. Meğer vazgeçme dilekçesinin sonucunu bekliyorlarmış. Bir ay sonra ise ortadan kayboldu. Ailesine ulaştığımda 'Evlilik formaliteydi, dava düştü, ne halin varsa gör' dediler."Hakan Y. ve Okan D. ise hakkındaki iddiaları reddetti.


Bizi Twitter'da Takip Edin => Ekonomi Ajansı 

Bizi Facebook'ta Takip Edin => Ekonomi Ajansı 

Ekonomiajansi.com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum