2020 Yılı Bim Market İş Başvuru Formu - BİM Başvuru Formu Doldurma

BİM marketler bildiğiniz gibi halka en uygun fiyatla ürün satmaktadır. Türkiye'de binlerce mağazası olan BİM market bu anlamda bir o kadar da personele ihtiyaç duyuyor. BİM kariyer adresi üzerinden iş başvuru formu yayınlamıştır. İl ve ilçelerde aktif olarak hizmetlerini sürdürdüğü mağazalarında eksik kadroları doldurmak ve personel ihtiyacını gidermek için başvuru formu üzerinden adayların bilgileri almaktadır. BİM marketler zincirine katılmak isteyen adaylar formu doldursun

2020 Yılı Bim Market İş Başvuru Formu - BİM Başvuru Formu Doldurma
06 Nisan 2020 - 14:32
2020 Yılı Bim Market İş Başvuru Formu -  BİM Başvuru Formu Doldurma vatandaşlar tarafından oldukçamerak ediliyor. Bim güncel iş ilanları da yayınlamakta ve genel başvuru ilanları da bulunmaktadır. Sizlere Bim iş başvuru formu isimli haberimizde hem güncel iş ilanlarından bazılarını aktaracağız, hemde iş başvuru formu sayfasını vereceğiz ve böylelikle firmanın alımlarından yararlanabileceksiniz. Bim marketler zinciri adayların kariyer adresinde yayınladığı başvuru formunu eksiksiz olarak ve doğru bilgiler ile doldurmasını istemektedir.
 
Eksiksiz ve doğru bilgiler ile başvuru formunu doldurup gönderen adaylara eğer boş kadro ihtiyacı olursa dönüş sağlanacaktır. Diğer şirketlerin de yaptığı gibi bu başvuru formu öz geçmiş havuzu için yapılmış olup, boş kadro olduğunda uygun elemana geri dönüş sağlamak için hazırlanmıştır.

Bim iş başvuru formunda adaylardan isim soyisim, doğum tarihi, cinsiyeti, eğitim durumu, askerlik durumu, ehliyet bilgileri, başvurulan bölüm, çalışmak istenilen il ve ya ilçe ve adres bilgilerini istemektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurup göndermeniz gerekmektedir.

İş başvuru formunun yanı sıra güncel iş ilanlarından bazıları ise şöyledir; Çekmeköy Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Asya) Hamidiye Mh. / Çekmeköy Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Asya), Eyüp Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Avr.) Eyüp Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
Başvuru formu için https://www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx

Bim iş ilanları için https://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx

BİM'in kuruluşu ve Cüneyd Zapsu ile ortaklığı :

Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu 1994 yıllarında BİM'i kurarken Mustafa Latif Topbaş da kurucu ortaklardan biriydi. Zapsu ailesi 2003 yılında BİM hisselerini satıp ortaklıktan çıktı. BİM'de ilk başta İdare Meclisi Başkan Vekili olarak görev yapan Topbaş, 2005 yılından itibaren İdare Meclis Başkanlığı, 2010 yılından itibaren ise İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlendi. BİM 2005'te 496 milyon dolarlık piyasa değeri ile halka açıldı. Topbaş'ın Ülker ile ortaklığı : Mustafa Latif Topbaş kızını Ülker ailesine gelin verdikten sonra iş ortaklığına da adım attı. 1996 yılında, Mustafa Topbaş, Ülker ailesi ile ortak Ak Gıda'yı kurdu.

BİM ne demek?

BİM'in anlamı Birleşik Marketler A.Ş'dir ve BİM kısaca bu açılımın kısaltılmış ifadesidir. 1994 yılında 21 mağaza ile işe başlayan BİM, 2013 yılında 2009 mağaza sayısına ulaştı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum