2020 Yılı A101 Market İş Başvuru Formu - A101 Başvuru Formu Doldurma

A101 marketlerin Türkiye'de 8 binden fazla mağazası bulunmaktadır. Bu bağlamda personel alımlarına devamlı ihtiyaç duyar. A101 kariyer sayfası üzerinden iş başvuru formu yayımladı. Aktif olarak çalışmalarını yürüttüğü mağazalarda görev vermek için iş başvuru formu üzerinden seçim yapan A101 hangi kadrolar için alım yapacağını bildirmedi. Adayların formu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmasını isteyen A101, uygun bulunduğu taktirde veya boş kadrosu olduğunda geri dönüşleri sağlıyor.

2020 Yılı A101 Market İş Başvuru Formu - A101 Başvuru Formu Doldurma
06 Nisan 2020 - 14:34
En uygun fiyat etiketine kaliteli ürün yapısına odaklanan ve 81 il üzerinden faaliyetlerinin yanı sıra ilçelerde de mağazaları bulunan A101 kariyer ilanları. A101 2020 personel alımı nereden ve nasıl yapılacak? A101 Personel alım başvurusu hemen yapabilirsiniz. A101 güncel iş ilanları yayınlamıyor fakat resmi kariyer adresi üzerinden aktif olarak iş başvuru formu yayınlamış ve bu form üzerinden personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Adayların yayınlanan formu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmasını isteyen a101, uygun bulunduğu taktirde veya boş kadrosu olduğunda sizlere geri dönüşleri sağlayacaktır.

Birçok aday A101 insan kaynaklarının geri dönmediğinden şikayetçi, bunun nedeni de büyük ihtimal boş kadrosunun olmaması diyebiliriz. a101 iş başvuru formu yerine bulunduğunuz il veya ilçede bulunan mağazaya giderek iş başvuru formu da bırakarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru formunda iş tecrübesi, herhangi bir iş yerinde çalışıp çalışmadığı ve hangi kadroda çalışmak istediği gibi sorular sorulmaktadır. Bu sorulara vakit ayırarak detaylı bir şekilde cevap verdikten sonra "gönder" butonunu kullanarak kolaylıkla iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru formu için https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/A101 anlamı nedir?


A101 marketler zinciri hissedarı Aziz Zapsu ismin nereden geldiğini şöyle anlatmış:

"A.101 hiçbir anlama gelmiyor. Ali Taran'a sürekli, 'Bize isim, logo, slogan bul diyoruz' diyoruz, üç-beş gün sonra bir bakıyoruz o İsimleri başkası kullanıyor. Bir gün bana e-posta atmış, Z747, A447 gibi bir şeyler yazıyor. 'Ne diyorsun sen kardeşim' dedim. 'Al sana marka, seç seç beğen, beğenmiyorsan kendin yap. Ama bunların alınmış olma ihtimali yok' dedi. Sonra şirket çalışanlarına sorduk, biri A.101 olsun' dedi, öyle kaldı."

Kamuoyunda yer bulan bir iddia ise şöyle:

"A101 marketler zincirinin adı, Kur'an-ı Kerim'deki ticarette doğruluk ve dürüstlük hakkındaki 101. ayetten gelir."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum