2020 Enpara Eft İşlemi Saat Kaça Kadar Yapılabilir?

2020 Enpara Eft İşlemi Saat Kaça Kadar Yapılabilir?

2020 Enpara Eft İşlemi Saat Kaça Kadar Yapılabilir?
02 Mart 2020 - 09:11

Nihayet yıllarda para alışverişlerinin bankalar vesilesiyle yapılması gün içinde rutin karşılanabilecek bir vaka haline gelmiştir. İnternet sektörünün gelişim göstermesiyle insanoğlu yapmış olduğu işlerin daha zahmetsiz, süratli ve güvenli hale gelmesini beklerken bu bekleyiş iyi bir netice doğurdu. QNB Finansbank bünyesine bağlı olan Enpara ile para transferi işlemleri birçok bankaya nazaran daha masrafsızdır. Bunun sebebi ne diye sormuş olacaktır olursanız eft ve havale benzer biçimde para transferi türlerinin herhangi birinde kesinlikle ve kesinlikle müşteriye harcama yansıtılmamaktadır. Sadece enpara eft saatleri 2020 senesinde da her bankada olduğu benzer biçimde belirli saatler aralığında gerçekleşmektedir.

Enpara EFT Saatleri


Elektronik Fon Transferi vesilesiyle para göndermek için her bankada olduğu benzer biçimde enparada da emek verme saatleri içinde işlem yapmanız gerekmektedir. Bu süre 09:00 ve 17:15 saatleri arasını işaret ediyor. Ek olarak Enpara’nın uygulamaya koymuş olduğu Geç EFT hizmeti de kullanıcılarını bir fazlaca mutlu ediyor diyebiliriz. Geç EFT uygulaması EFT saatlerinin 17:30’a kadar uzatılmasını gerektiren bir uygulamadır. Herhangi bir halde acilen değişik bir bankaya para göndermeniz gerekiyor ve Enpara eft saatleri geçmiş durumda, bu an içinde yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey eft emirini vererek geç eft hizmetinden yararlanmaktır.

Enpara EFT Ücretleri


Enpara uygulaması kendi farklılığını kendisi yaratarak öteki bankalar benzer biçimde eft ve havale işlemi için müşterilerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bu uygulamanın herhangi bir halde sonlanma zamanı benzer biçimde bir ibare bulunmamakta olup “yaşam boyu eft ve havale tutarı yok!” sloganı da enpara tarafınca kullanılmaktadır. Bu sebeple Enpara müşterisi olmak kullanıcılar için ek masraflardan kaçınmak için büyük bir fırsat diyebilmek mümkün oluyor. Bununla beraber Enpara kullanıcısı olduğunuz süre süresince yaptığınız eft ve havale işlemlerinden ettiğiniz tasarrufları Enpara mobil uygulaması aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Enpara EFT İşlemi Nasıl Yapılır?


Enpara EFT işlemi her bankada olduğu benzer biçimde mobil uygulama, web bankacılığı ve telefon bankacılığı kanalıyla oldukca kolay bir halde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için parayı göndereceğiniz kişiye dair IBAN yada hesap numarası benzer biçimde bilgilere haiz olmanız para transferi sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için yararlı olacaktır. Enpara ile para transferi işlemini aşağıdaki yönergeleri takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulama yada İnternet şubesi üstünden kişisel bilgileriniz ile kullanıcı girişi yapınız.
Arkasından menüde bulunan “Para Transferi” seçeneğini tıklayın.
Bu aşamada size bankalar arası (eft) ya da hesaplar arası (havale) işlemlerinden hangisini gerçekleştirmek istediğiniz sorulacaktır.
Hangi işlemi yapacağınızı seçerek devam ediniz.
Nihayet olarak paranın gönderileceği kişinin hesap numarası yada IBAN numarası bilgisini girerek parasız bir halde para transferi işlemini gerçekleştiriniz.

Enpara ile yaptığınız EFT işlemlerinin tamamlanma süresi ortalama olarak 15 – 20 dakika sürebilmektedir. Bu süre bankanın yoğunluğuna gore değişkenlik gösteriyor olup daha düşük süre dilimlerinde de gerçekleşebiliyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • pluto trust corporation
    9 ay önce
    İyi günler ! burada kredi talebinde bulunan tüm değerli müşterilerimize hızlı bir bildirim, şu anda uygun bir kredi faiz oranına sahip bir kredi planındayız. İletişim: e-posta: [email protected] whatsapp: 1 (847) 453 9904