12 Mayıs Survivor 2020 Sms sıralaması listesi ve halk oylama sıralaması! Acunn.com'da Survivor kim elendi?

Acunn.com'da Survivor heyecanı devam ediyor. Bu gece büyük gün Survivor'da bir kişi yarışmaya ve tüm hayallerine veda etti. 12 mayıs 2020 salı akşamı gerçekleşen ada konseyinde eleme adayları belli oldu. Survivor 2020 yarışmasında çeyrek finale gelindiği bu günlerde adaya veda edecek isim merakla araştırılıyor. Ersin Korkut sakatlığı nedeniyle Survivor'a veda etti. Acun Ilıcalı "bu hafta Ersin elendiği için eleme olamayacak." ifadelerini kullandı.

12 Mayıs Survivor 2020 Sms sıralaması listesi ve halk oylama sıralaması! Acunn.com'da Survivor kim elendi?
13 Mayıs 2020 - 13:01

Türkiye’nin tartışmasız en çok izlenen programı unvanını elinden bırakmayan Survivor 2020 yarışmasında bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. 12 Mayıs 2020 pazartesi Survivor sms sıralaması listesi ve oylama sonuçları belli oluyor. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler oy sıralaması ile birlikte sms birincisi kim oldu sorusu ve Survivor’da bu akşam kim elendi merakla araştırılıyor işte detaylar. Survivor 2020’de bugün 13.haftanın SMS Sıralaması sonuçları açıklanırken adaya kimin veda edeceği bu sonuçlara göre belli olacak. İlk olarak ünlüler ile gönüllüler takımının oy sıralaması acunn.com üzerinden açıklanırken daha sonra Acun Ilıcalı tarafından yeni bölümde duyurulacak.

Survivor 12 Mayıs 2020 Ünlüler Gönüllüler oy sıralaması 13. hafta kim elendi?


Acun Ilıcalı "bu hafta Ersin elendiği için eleme olamayacak." ifadelerini kullandı.

12 mayıs 2020 salı akşamı gerçekleşen ada konseyinde eleme adayları belli oldu. Survivor 2020 yarışmasında çeyrek finale gelindiği bu günlerde adaya veda edecek isim merakla araştırılıyor. 12 Mayıs Survivor sms sıralaması sonuçları ve oy sıralamasının yanı sıra sms birincileri açıklanır açıklanmaz burada olacak.

Survivor 2020’de bugün 13.haftanın SMS Sıralaması sonuçları açıklanırken adaya kimin veda edeceği bu sonuçlara göre belli olacak. İlk olarak ünlüler ile gönüllüler takımının oy sıralaması acunn.com üzerinden açıklanırken daha sonra Acun Ilıcalı tarafından yeni bölümde duyurulacak.

Her Salı eleme gecesi ve iletişim oyunu ile izleyici karşısına çıkan Survivor 2020’de bu akşam SMS Sıralaması sonuçlarına göre adaya bir kişi veda edecek. Tanıtım fragmanında Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamaya göre, en üzücü vedalardan birisi olduğu belirtiliyor. Ünlüler ve gönüllüler SMS sıralaması Acunn.com’dan sonra bizde açıklanacak.


Bildiğimiz gibi Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanarak büyük avantaj sağlamıştı. Pazar akşamı ise haftanın 2.dokunulmazlık oyununda rahat bir galibiyet alan gönüllüler durumu eşitleyerek konseye rahat gitmeyi garantilemişlerdi. Bu iki günde de çıkan adaylar Berkan ile Mert olmuştu. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde iki takımdan 2’şer aday daha çıkarılarak toplamda 6 adaya ulaşacak. Cumartesi ile Pazar akşamı gerçekleştirilen SMS oylamasına göre en az oyu alan kişi adaya veda edecek.

12 Mayıs Survivor SMS Birincileri kimler oldu? Ve kimin ismini söylediler

Bu akşam hem ünlüler takımında hem de gönüllüler takımında SMS sıralamasında birinci olan isimler belli olacak. Hangi isimlerin olduğunu gece ada konseyinde öğreneceğiz.

12 Mayıs Survivor 2020 Ünlüler SMS Birincileri

1-ada konseyinde

2-

12 Mayıs Survivor 2020 Gönüllüler SMS Birincileri

1-konseyde…

2-

Acun Ilıcalı’nın En Beklenmedik Veda dediği kim olacak?

Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, 74.bölüm fragmanında “bu sezon Survivor’da benim için en beklenmedik veda diyebiliriz. Açık söyleyebilirim en üzüldüğüm veda diyebilirim” diyerek söylediği isimin kim olacağı merakla beklenmektedir.

Survivor Mert Öcal kimdir? 

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 2004 yılında "Best Model of Turkey" yarışmasının birincisi oldu. Ardından 2004 "Best Model of The World" yarışmasında da birinci oldu.

Yurt dışında ve yurt içinde birçok katalog ve defilelerde model olarak görev aldı. Daha sonra da dizi filmlerde oynamaya başladı.

2008 yılında "Görgüsüzler" adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya, Kayhan Yıldızoğlu, Sinem Ergin, Şeyla Halis, Ümit Yesin, Veysel Diker ile birlikte rol aldı.

2013 yılında "Bizim Okul" adlı dizide Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile beraber oynadı.

2015 yılında "Aşk Yeniden" adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

Filmleri ve Dizileri:

2015 - Aşk Yeniden (Ertan) (TV Dizisi) 2015
2013 - Bizim Okul (Murat) (TV Dizisi)
2012 - Mahmut İle Meryem (Sinema Filmi)
2011 - Takkeci Baba Rüya Peşinde (Vehbi) (TV Filmi)
2011 - Kız Annesi (Yalçın) (TV Dizisi)

2008 - Görgüsüzler (Yılmaz) (TV Dizisi)
2007 - Oyun Bitti (Murat) (TV Dizisi)
2006 - Rüyalarda Buluşuruz (Murat) (TV Dizisi)
2005 - Nehir (TV Dizisi)
2005 - Asla Unutma (Salih) (TV Dizisi)


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum